WhatsApp Messenger یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان در میان کاربران می باشد که با داشتن امکانات منحصر بفردی در زمینه ی ارسال پیام های متنی، صوتی و تصویری توانسته نیاز مخاطبین را فراهم نماید. با اجرای واتس اپ مسنجر و اتصال به اینترنت به راحتی با دوستان خود ارتباط برقرار کرده و برای آنها پیام ارسال نمایید و یا با تشکیل گروه های چند نفره به تبادل اطلاعات و ارسال داده هایی از نوع صوت، ویدئو و تصویر بپردازید.

امکان ضبط صدا و ارسال آن برای سایرین و استفاده از شکلک ها و ایموجی های زیاد و متنوعی که در برنامه گنجانده شده باعث راحتی استفاده از این اپلیکیشن شده است.با نصب و اجرای مسنجر واتس اپ در فضایی امن و بستری رمز نگاری شده به گفتگو و چت با سایر کاربران بپردازید و حتی تماس های رایگان با افراد خارج از کشور برقرار نمایید.مخاطبین مزاحم را بلاک کنید و یا آخرین بازدیدتان را از دید سایرین مخفی کرده و از امکانات برنامه لذت ببرید.

شاید بتوان گفت وجود قابلیت هایی همچون ارسال گیف های متنوع و یا فایل هایی در فرمت های mp4. و mp3. و یا Jpg و ارسال و دریافت عکس ها، فیلم ها، اسناد، پیام های صوتی از دلایل محبوبیت آن در میان کاربران سراسر دنیا شده است. هم اکنون چیزی حدود ۴۰۰ میلیون کاربر مسنجر محبوب واتس اپ را را بر روی دستگاه های خود نصب کرده اند و از آن استفاده می کنند مسنجر واتس اپ برای تمامی سیستم عامل ها از گوشی جاوا گرفته تا کامپیوترهای خانگی موجود است و میتوانید از آن استفاده کنید این قابلیت که میتوانید آن را بر روی سیستم عامل مختلف نصب کنید یکی از ویژگی های خوب واتساپ است .

ویژگی های WhatsApp Messenger :

برقراری تماس های صوتی و تصویری رایگان با سایر کاربران

ساخت و ایجاد گروههای چند نفره و چت و گفتگو با سایرین

بلاک کردن افراد مزاحم و تعیین حالت آخرین بازدید کاربر

رابط کاربری آسان و شیک برای استفاده ی راحت تر

استفاده کم از حجم اینترنت و فعال شدن با دیتای موبایل

اشتراک گذاری فایل های صوتی، تصویری،موزیک،گیف و شکلک ها

آگاهی از زمان تحویل پیام و خوانده شدن توسط کاربر

بدون نیاز به ساختن نام کاربری

سرعت بالا در ارسال پیام ها

WhatsApp Messenger-PixMedia.ir
WhatsApp Messenger-PixMedia.ir
« 1 از 4 »

.